HK Elektronik

Tabii, işte sipariş alma kısmı olmadan gizlilik politikası:

Gülbahçe Klima Gizlilik Politikası

Gülbahçe Klima (“Gülbahçe Klima”) olarak, gizliliğinizi korumak bizim için önemlidir. Bu Gizlilik Politikası, Gülbahçe Klima’nın web sitesini ziyaret ettiğinizde ve kullandığınız zaman kişisel bilgilerinizi nasıl toplayıp kullandığımızı açıklamaktadır.

Gülbahçe Klima, kişisel bilgilerinizi aşağıdaki amaçlar için toplayabilir:

Gülbahçe Klima, kişisel bilgilerinizi yalnızca bu amaçlar için kullanacak ve üçüncü taraflarla paylaşmayacaktır.

Gülbahçe Klima, kişisel bilgilerinizi topladığında, size bilgi verecektir. Örneğin, bir form doldurduğunuzda, size kişisel bilgilerinizi topladığımız ve neden topladığımız konusunda bilgi verilecektir.

Gülbahçe Klima, kişisel bilgilerinizi yalnızca sizin izninizle kullanacaktır. Örneğin, bir e-posta listesine kaydolduğunuzda, size e-posta göndermemiz için izin veriyorsunuz demektir.

Gülbahçe Klima, kişisel bilgilerinizi korumak için gerekli güvenlik önlemlerini alacaktır. Örneğin, kişisel bilgilerinizi şifreleyecek ve güvenli sunucularda saklayacağız.

Gülbahçe Klima, kişisel bilgilerinizi istediğiniz zaman görüntüleyebilir, değiştirebilir veya silebilirsiniz. Bunu yapmak için, Gülbahçe Klima’nın müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.